skip to Main Content
Tygryski W Promocyjnych Opakowaniach. Przekąski, Które Chrupią Bardziej!

Tygryski w promocyjnych opakowaniach. Przekąski, które chrupią bardziej!

Marka Tygryski doskonale wie, że dzieci są niezwykle aktywne przez cały dzień i trudno dorównać im energią. Wszędzie ich pełno, uwielbiają bawić się z rówieśnikami i przeżywać różnorakie przygody. Podczas spędzania wolnego czasu, nasi milusińscy chętnie sięgają po smaczne przekąski. Perfekcyjną odpowiedzią na ich potrzeby będą Tygryski deserowe. Teraz dostępne w promocji +10% gratis! Przekąski doskonale sprawdzą się wszędzie tam, gdzie można się nimi dzielić.

 

Tygryski deserowe

To chrupki kukurydziane dostępne w czterech pysznych wariantach – jabłkowym, truskawkowym, czekoladowym i toffi. Swój kolor zawdzięczają barwieniu wyłącznie naturalnymi koncentratami owocowymi i warzywnymi, m.in. czarną porzeczką, cytryną i rzodkiewką. Ulepszona receptura przekąsek sprawia, że są jeszcze bardziej chrupiące i smaczne, a dzięki bazie w postaci kaszy kukurydzianej – bezglutenowe. Nie zawierają sztucznych barwników i wzmacniaczy smaku, jak również oleju palmowego. Dzięki „okienkom” można zapoznać się z zawartością paczki jeszcze przed zakupem. Teraz dostępne w promocji! Każde opakowanie zawiera 10% produktu gratis.

Wspólna zabawa to fajna sprawa

Tygryski idealnie nadają się do wspólnego chrupania podczas gier i zabaw, do których inspiracje można znaleźć w mobilnej aplikacji „Tygryski”. Gra pamięciowa, a także słynna gra w „Czółko” będą świetną odpowiedzią dla miłośników dobrej zabawy w każdym wieku. Jednak sposobów na wspólne spędzanie czasu jest mnóstwo, a Tygrysek o tym wie najlepiej! Oprócz gier w aplikacji znajdziemy wyjątkowe bajeczki w wersji do słuchania, czytania, a także oglądania. Wśród zakładek z aktywnościami dla młodszych pociech, dostępna jest również strefa dla rodzica, a w niej artykuły stworzone przez specjalistów w zakresie psychologii i dietetyki, którzy dzielą się swoją fachową wiedzą. Aplikacja Tygryski jest bezpłatna i dostępna do ściągnięcia za pośrednictwem Google Play oraz App Store.

Back To Top