TYMBARK QUIZ, czyli gra dla znajomych!

W czasie, gdy niestety wiele relacji musiało przejść głównie do sfery wirtualnej, Tymbark pomyślał o młodych ludziach, którym szczególnie brakuje kontaktu, spotkań i budowania więzi. Aplikacja Tymbark Quiz to narzędzie, które ma zwrócić uwagę na to, jak wiele nas łączy i że warto być razem – także online!

Tymbark podkreśla, jak ważne jest budowanie i pielęgnowanie trwałych kontaktów i przyjaźni. Bez względu na to, gdzie i jak – najważniejsze, by być razem i dbać o relacje z bliskimi. Właśnie dlatego marka stworzyła TYMBARK QUIZ – wyjątkowy test znajomości dla dwóch osób.

 

Jak on działa? Wystarczy zalogować się poprzez www.tymbarkquiz.com lub skorzystać z quizu poprzez chatbot na facebookowym profilu Tymbarku, a następnie zaprosić do zabawy bliską osobę. Każdy uczestnik otrzymuje ten sam zestaw pytań z obrazkowymi lub tekstowymi odpowiedziami do wyboru – dotyczący zarówno wzajemnego dopasowania (wybór tej samej opcji), jak i znajomości drugiej osoby (wskazanie, co wybierze współgracz). Na koniec rozgrywki para może przejrzeć podsumowanie znajomości i porównać  swoje odpowiedzi.

 

Quizowi towarzyszy także konkurs – uczestnicy mogą zgłaszać swoje autorskie pytania wraz z odpowiedziami. Najciekawsze z nich nie tylko zostają dodane do aplikacji, ale także są nagradzane. Na zwycięzców czekają vouchery do Answear (20 x 200 zł) i do Netflixa (20 x 120 zł) oraz tymbarkowe gadżety.

 

Akcji towarzyszy kampania digitalowa oraz komunikacja z influencerami na Instagramie.