skip to Main Content
Vegevita Owsiane – Zupełnie Nowa Odsłona Produktów Marki Mlekovita

Vegevita owsiane – zupełnie nowa odsłona produktów marki Mlekovita

Napój owsiany Vegevita jest odpowiedzią na trendy rynkowe oraz potrzeby i oczekiwania tej grupy konsumentów, która nie może spożywać mleka lub z innych względów wybiera produkty bezmleczne, czyli wegetarian czy alergików.

Dzięki temu każdy może sięgnąć po idealny dla swójego stylu życia produkt do bezpośredniego spożycia, dodatek do kawy, składnik ulubionych naleśników, kakao, budyniu, owsianki, kaszy, wypieków, deserów i wielu innych potraw tradycyjnie przygotowywanych na mleku. Dzięki temu napój owsiany z Mlekovity ma uniwersalne zastosowanie, a przy tym jest bez glutenu, bez dodatku cukrów oraz wzbogacony o wapń i witaminy B2, B12 i D. Wapń i witamina D pomagają w prawidłowym utrzymaniu zdrowych kości i zębów. Wspierają prawidłowe funkcjonowanie mięśni. Witaminy B2, B12 pomagają w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego oraz przyczyniają się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia. Witaminy D, B12 wspomagają układ odpornościowy.

Owsiane w smaku, uniwersalne w zastosowaniu

 Napój stworzony z myślą o konsumentach, którzy wybierają roślinne alternatywy mleka, wegetarianach i alergikach.

 Bez glutenu.

 Bez dodatku cukrów – zawiera naturalnie występujące cukry.

 Wzbogacony w wapń i witaminy B2, B12 i D.

Produkt UHT – do momentu otwarcia opakowania nie wymaga przechowywania w lodówce.

 Znakomity do bezpośredniego spożycia oraz do kawy, smoothie, naleśników, budyniów, owsianek, musli, płatków, wypieków i wielu innych celów kulinarnych.

 Dostępny w wygodnym kartoniku z zakrętką w optymalnej porcji 1 l.

Back To Top