Wielkanocna kolekcja organicznych herbat English Tea Shop

Dostępne w nowych, wielkanocnych opakowaniach kompozycje herbat English Tea Shop to idealny prezent na zajączka, w którym rozsmakuje się każdy. Zamknięte w ekologicznych kartonikach unikatowe kolekcje kryją w sobie kilkanaście wyśmienitych organicznych herbat. Z kolei feeria pastelowych barw oraz przepiękne grafiki zdobiące każdą z saszetek nasycą degustację nutą wiosennej radości.

 

Wellness Tea Collection Prism Happy Easter

Wyśmienita propozycja dla miłośników herbaty, którzy lubią każdego dnia odkrywać nowe kompozycje smaków. 12 organicznych herbat w 6 różnych, kojących zmysły smakach, to połączenie ziół, przypraw i owoców oraz zielonej herbaty jedynie z ekologicznych upraw. Każda z saszetek została zamknięta w niedużej, kartonowej piramidce.

W skład kompozycji wchodzą najbardziej znane smaki organicznych herbat z linii wellness: Beautiful Me, Pure Me, Happy Me, Sleepy Me, Calm Me, Shape Me.

Cena: ok. 31 zł

 

Your Wellness Collection Happy Easter

Selekcja najsłynniejszych smaków kojących zmysły z linii delikatnych herbat wellness, bazujących głównie na organicznych ziołach, przyprawach, owocach oraz suszu zielonej herbaty.

Kolekcja składa się z 48 saszetek w 6 różnych smakach: Beautiful Me, Pure Me, Happy Me, Sleepy Me, Calm Me, Shape Me.

Cena: ok. 46 zł

Do kupienia w punktach sprzedaży, na www.herbata.sklep.pl oraz dla dystrybutorów po zalogowaniu poprzez panel B2B: b2b.englishteashop.pl.