Wielkanocna zabawa z Tygryskiem!

W święta wielkanocne, dzieci uwielbiają szukać pochowanych smakołyków w różnych zakamarkach domu czy ogrodu. To jeden z coraz popularniejszych zwyczajów, który niezmiernie cieszy małe szkraby. Tym razem zadanie wręczania pysznych upominków przejmuje Tygrysek! Pałeczki kukurydziane nadziewane to doskonała alternatywa dla słodyczy, dlatego stanowią świetny wybór na wyśmienite podarki. Cztery warianty smakowe: mango z nutą marakui, czekolada, truskawka i jagoda to aż poczwórna radość z odkrywania! A poręczne opakowania pozwalają na ukrycie przysmaków w naprawdę wielu miejscach, dzięki czemu zabawa staje się jeszcze bardziej emocjonująca.

Marka Tygryski* doskonale wie co uwielbiają dzieci. To właśnie dlatego stworzyła kukurydziane przysmaki, które łączą przyjemność chrupania ze słodyczą nadzienia. Pałeczki kukurydziane z nadzieniem o smaku mango z nutą marakui, czekoladowym, truskawkowym i jagodowym powstają zgodnie z opatentowaną technologią i recepturą. Za każdym razem, gdy się ich spróbuje, wywołują okrzyk „Mniam!”. Co najważniejsze, Tygryski produkowane są z kaszy kukurydzianej i są bezglutenowe. Warto również zaznaczyć, że nadzienie wewnątrz pałeczki nie wypływa z przekąski i nie brudzi rączek. Już czasu wyruszyć na poszukiwania smakowitych pyszności!

* Tygryski są najchętniej kupowaną marką chrupek kukurydzianych bez glutenu i dodatku cukru na podstawie danych z Panelu Gospodarstw Domowych GfK Polonia za rok 2023.

 

Tygryski pałeczki kukurydziane z nadzieniem mango z nutą marakui/ jagodowym/ truskawkowym/ czekoladowym: 3,79 zł/ 60 g