Zainspiruj się wiosennym budyniowym konkursem marki WINIARY

Czy wiesz, że Światowy Dzień Budyniu wypada w tym roku w Wielkanoc? Miłośnicy tego wyjątkowego deseru będą mogli podwójnie świętować już 31 marca! Na tę okazję marka WINIARY organizuje konkurs Wiosenne budyniowe inspiracje. Do wygrania są atrakcyjne nagrody.

Budyń w roli głównej – odkrywanie deseru na nowo

31 marca obchodzimy Światowy Dzień Budyniu – to okazja nie tylko do delektowania się tym wyjątkowym deserem, ale również do odkrywania jego wszechstronnych możliwości kulinarnych. Budyń, ze swoją aksamitną konsystencją i bogatym smakiem, doskonale komponuje się zarówno z tradycyjnymi wypiekami, jak i tymi bardziej nowoczesnymi propozycjami, tworząc wyjątkowe doznania smakowe. Niezwykle uniwersalny, może pełnić rolę dodatku do pieczenia albo stanowić bazę dla prostych i wyśmienitych deserów, którymi można dzielić się z bliskimi podczas wspólnych spotkań.

 

W tym roku Światowy Dzień Budyniu przypadnie dokładnie w święta Wielkanocne, co daje nam wyjątkową okazję do wykorzystania tego momentu. Dlaczego nie zatroszczyć się, aby budyń pojawił się na naszych stołach w formie pysznych wypieków świątecznych? Możemy użyć go do tradycyjnego mazurka wielkanocnego lub pysznej tarty, dodając tym samym nutę oryginalności i smaku naszym świątecznym potrawom.

Budyń WINIARY to idealny dodatek do pieczenia, ale również doskonała baza pod prosty deser z dodatkami. Dzięki jego uniwersalności, doskonale sprawdzi się w okresie świątecznym, kiedy spotykamy się przy jednym stole i chcemy dzielić się z bliskimi tym, co dobre. Konkurs Wiosenne Budyniowe Inspiracje będzie idealną okazją dla naszych konsumentów do wymienienia się pomysłami na pyszne budyniowe słodkości, a jednocześnie będą mogli oni grać o wyjątkowe nagrody

– komentuje Marianna Czaja, Brand Manager, WINIARY.

Konkurs na Wiosenne Budyniowe Inspiracje

W związku z tym szczególnym świętem marka WINIARY ogłasza konkurs pod hasłem: Wiosenne budyniowe inspiracje! Zasady są proste – wystarczy, że pokażesz, w jaki sposób wykorzystujesz budyń w swoim deserze. Zaskocz wyjątkową formą jego podania i dekoracji – liczy się kreatywność! Następnie zrób zdjęcie swojej pracy i dodaj je na Facebooku lub Instagramie jako odpowiedź na zadanie konkursowe z oznaczeniem konta @winiary, a także specjalnych hashtagów: #WINIARY, #DzieńBudyniu oraz #Konkurs. Najlepsze zgłoszenia zostaną nagrodzone!

 

Do wygrania są miksery planetarne Kitchen Aid (x2) oraz 10 zestawów miseczek Bloomingville. Zgłoszenia do konkursu trwają od 20.03 do 10.04.2024 r. i mogą wziąć w nim udział tylko osoby pełnoletnie. Regulamin konkursu na: www.uniqueone.pl. Organizator: Unique One Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie.