Wspieraj potrzebujących z Tymbarkiem

Gdy nadchodzą Święta, zawsze zastanawiamy się, jakie życzenia złożyć najbliższym – chcemy, by były wyjątkowe i niepowtarzalne. Tymbark przychodzi więc z pomocą i daje możliwość złożenia takich właśnie życzeń – podziękowań, TYM, którzy… są dla nas ważni. Każde przekazane poprzez www.zyczetym.pl serdeczności to podwójne dobro: za ich publikację marka przekaże 5 zł na rzecz „Stowarzyszenia mali bracia Ubogich”. Łącznie na ten cel może trafić nawet 100 tysięcy złotych!

Tegoroczna charytatywna akcja Tymbarku jest związana z platformą komunikacyjną „TYM, którzy…”, w ramach której marka zachęca do dzielenia się dobrym słowem z najbliższymi. Dzięki narzędziu do tworzenia unikalnych życzeń, każde będą niebanalne i przede wszystkim, przekazane – w ciekawej formie online – specjalnie TYM, którzy wiele dla nas znaczą. To rozwiązanie pozwoli szczególnie teraz, gdy wielu z nas nie będzie miało okazji złożyć życzeń osobiście, zachować radosny nastrój przekazywania sobie ważnych i radosnych słów na Święta i Nowy Rok.

 

Udostępniając tymbarkowe życzenia dodatkowo mamy szansę zrobić coś dobrego dla potrzebujących. Bo Tymbark kolejny raz na Święta zachęca do wspólnego czynienia dobra. Za każde opublikowane życzenia marka przekazuje 5 zł na rzecz „Stowarzyszenia mali bracia Ubogich”, by pomóc tym, którzy szczególnie teraz potrzebują naszego wsparcia – seniorom i osobom starszym. Łączna kwota, którą Tymbark chce przekazać na ten cel to aż 100 000 zł.

 

Akcja jest wspierana komunikacyjnie w internecie: na Facebooku, Instagramie, TikToku oraz w kampanii display. Będą o niej informować także wybrani influencerzy.