Żabka zaprasza na lody

Na patyku, w kubeczku, rożku lub tubce, a może w formie kanapki? Śmietankowe, owocowe, w czekoladzie, czy jednak sorbet? Gdy za oknem robi się coraz cieplej, lody to deser, który wybieramy najczęściej. Pełna znanych i lubianych marek, które zaskakują bogactwem smaków, jest lodziarnia tuż za rogiem. W Żabce można znaleźć wyjątkowe produkty znanych marek, takich jak: Milka, Magnum, Wedel, Tymbark czy Smarties.

 

Aktualnie w ramach oferty „Lodziarnia pełna marek” lody dostępne są w Żabce w promocyjnych cenach, a oferty specjalne przygotowane są dla użytkowników aplikacji sieci – Żappka. Ponadto od 10 do 23 czerwca br., przy zakupie z aplikacją dwóch lodów z oferty dostępnej tylko w sklepach Żabka, tańszy dostaniemy 50% taniej.

 

– Konsumenci słodkich przekąsek mają swoje ulubione marki i uwielbiają eksperymentować. Dla smakoszy lodów połączyliśmy te dwa główne motywy zakupowe w koncepcie „Lodziarnia pełna marek”, oferującym najszerszą w Polsce ofertę markowych lodów dostępnych tylko w naszej sieci. W jej ramach w najbliższej Żabce znajdziemy zarówno popularne lody Magnum w nowych wariantach smakowych, ale także mniej oczywiste smaki, jak lodowe wersje produktów Tymbark, Milka, czy Kinder Bueno. Mamy przekonanie, że koncept łączący ulubione marki słodyczy w wydaniu lodowym spełni oczekiwania zarówno tych młodszych, jak i starszych konsumentów. Ja na przykład jestem fanem produktu dostępnego wyłącznie u nas, który stanowi mariaż białej czekolady Wedla z mango od Hortexu – mówi Jerzy Roguski, Dyrektor Handlowy w firmie Żabka Polska.

 

W „Lodziarni pełnej marek” znajdziemy wyjątkowe produkty, dostępne tylko w sieci sklepów Żabka, m.in.: lody Smarties na patyku (58 ml) firmy Nestlé, lody Magnum Salted Caramel & Almond (90 ml) i Double Strawberry (88 ml), lody Sorbet Mango (100 ml) oraz lody Czekotubka (110 ml) firmy Wedel, lody Kinder Bueno Bar (45 ml) czy lody Tymbark w różnych smakach (50 ml).
Do lodziarni Żabki trafiły też: lody Milka Chocolate Hazelnut (100 ml), lody Kwaśna lemoniada w kubku firmy Koral (150 ml), lody Maltesers (90 ml) firmy Mars oraz lody Carte d’OR (130 ml) czy lody Daim w rożku (110 ml).