Žatecký 0,0% w nowym spocie

Akcja spotu – podobnie jak poprzednich reklam marki – toczy się w czeskim miasteczku Žatec, w którym życie koncentruje się wokół miejscowej specjalności – žateckiego chmielu. Tym razem mieszkańcy i ich goście degustują nowe piwo – Žatecký 0,0%.

Nowy bezalkoholowy wariant Žateckiego ma szlachetny piwny smak i charakterystyczny goryczkowy aromat, który zawdzięcza żateckiemu chmielowi. To wyjątkowo aromatyczny gatunek uprawiany od ponad 650 lat tylko w okolicach Żatca na powierzchni jedynie 40 km2.

 

Žatecký 0,0% jest wyśmienitym zamiennikiem dla swojego alkoholowego odpowiednika. Podany w kuflu lub piwnej szklance w temperaturze 4–8 stopni Celsjusza uwalania pełnię swojego aromatu. Z całą pewnością docenią to piwo osoby poszukujące piwnego, bezalkoholowego orzeźwienia w czeskim stylu.

 

Spot przygotowała agencja Brainbox. Jest on emitowany w głównych stacjach telewizyjnych – Polsat, TVN, TVP. Dostępny jest także na kanale You Tube pod linkiem www.youtube.com/watch?v=UPU1ueNSFd4&feature=youtu.be