Żubrówka stawia na nowo!

Żubrowka, jedna z wiodących marek wódki na świecie[1], pojawiła się na sklepowych półkach w nowej odsłonie. Dwa flagowe produkty, Żubrówka Bison Grass i Żubrówka Biała, zmieniły swoje kultowe etykiety. Odświeżonej identyfikacji wizualnej towarzyszy hasło kampanii „Stawiaj na nowo. Ta sama dzikość w nowej odsłonie”.

Nowe etykiety i hasło podkreślają dzikość, która wpisana jest w DNA Żubrówki, z jednoczesnym, ciągłym rozwojem marki. Dopasowywanie się do oczekiwań klientów i chęć zdobywania coraz większej popularności wśród pełnoletnich, aktywnych konsumentów sprawia, że Żubrówka nie stoi w miejscu.

 

Nowe etykiety są bardziej czytelne, przejrzyste i zapewniają lepszą widoczność na półkach sklepowych.   Zachowane zostały jednak charakterystyczne elementy wizualne, z którymi marka jest utożsamiana.

Nasza marka od zawsze była kojarzona z dzikością, a odświeżone etykiety Żubrówki Bison Grass i Żubrówki Białej są wyrazem tego samego przesłania, w nowej odsłonie. Wierzymy, że te zmiany przypadną do gustu naszym klientom i umocnią pozycję marki Żubrówka

– powiedział przedstawiciel marki Żubrówka.

 

Wprowadzenie do sprzedaży produktów z nowymi etykietami wspierane będzie materiałami POS i specjalnymi ekspozycjami w sklepach. Ponadto przygotowano aktywności PR.

 

Żubrówka Bison Grass to unikalna wódka smakowa. Powstaje z najwyższej jakości zboża i trawy żubrowej, która rośnie na nizinie Północnopodlaskiej. Wykorzystywany przy produkcji macerat z trawy żubrowej dojrzewa w masywnych, dębowych beczkach, przez co zyskuje bogatszy i głębszy smak. Następnie mieszany jest z najwyższej jakości spirytusem i wodą pochodzącą ze studni głębinowych. Do każdej butelki ręcznie dodawane jest źdźbło trawy podkreślające naturalne pochodzenie jej wyjątkowego smaku.

Żubrówka Biała to krystalicznie czysta wódka inspirowana zimową odsłoną Puszczy Białowieskiej. To wysokiej jakości wódka pozyskiwana na bazie tylko i wyłącznie naturalnych składników. Żubrówka Biała to idealny wybór dla osób, które cenią sobie jakość oraz delikatny, łagodny smak.

 

 

[1] Źródło: The Spirits Business www.thespiritsbusiness.com/2023/06/the-worlds-biggest-selling-vodka-brands/ (dostęp: 04.07.2023).