Polomarket inwestuje blisko milion zł w kontenery izotermiczne

 

Polska sieć supermarketów Polomarket zakupiła ponad 150 sztuk nowoczesnych kontenerów izotermicznych typu IceBox, służących do transportu i utrzymania najwyższej jakości produktów świeżych i ultraświeżych.

Jednym z głównych celów strategii obranej przez Polomarket jest zapewnienie najwyższej jakości sprzedawanych produktów świeżych i ultraświeżych.

Inwestycja w nowe kontenery izotermiczne ma na celu zapewnienie najwyższych standardów chłodniczych, które przekładają się na jakość produktów świeżych i ultraświeżych, transportowanych każdego dnia z naszych centrów logistycznych w Giebni i Kłobucku do sklepów w całej Polsce – informuje Jarosław Brudnicki, dyrektor zakupów i marketingu, członek zarządu sieci Polomarket.

W nadchodzącym roku sieć POLOmarket planuje zakup kolejnych kilkuset urządzeń. Łączna kwota inwestycji wyniesie blisko milion zł.

Od ponad 20 lat dbamy o to, aby osoby robiące zakupy w naszych sklepach każdego dnia znajdowały w ofercie tylko najlepsze produkty. Gwarancja świeżości przyciąga do nas klientów i sprawia, że chętnie do nas wracają. Dlatego też inwestowanie w systemy służące utrzymaniu jakości produktów ma dla nas tak duże znaczenie – dodaje Jarosław Brudnicki.

______________________________________________________________

źródło: informacja prasowa Polomarket