Carrefour Polska z nową usługą carsharingu 4mobility

Carrefour Polska oraz spółka 4Mobility nawiązały współpracę i rozszerzają portfolio rozwiązań oferowanych klientom. W ramach umowy partnerskiej, 4Mobility udostępnia usługę carsharingu przy trzech największych hipermarketach Carrefour w Warszawie, a użytkownicy aplikacji „Mój Carrefour”, mogą korzystać z kuponów zniżkowych i taniej podróżować wypożyczonymi „na minuty” autami.

Dzięki nawiązaniu współpracy, klienci sklepów Carrefour Polska mogą obecnie skorzystać z usługi 4Mobility, która za pomocą nowej mobilnej aplikacji jeszcze bardziej przyśpiesza proces wynajmu „aut na minuty”. W ramach współpracy samochody 4Mobility można wypożyczyć przy hipermarkecie Carrefour w Centrum Handlowym Atrium Targówek (ul. Głębocka), Centrum Handlowym Wileńska (ul. Targowa) oraz Centrum Handlowym Arkadia (Al. Jana Pawła II).

Rozwój innowacyjnych usług jest ważnym elementem strategii transformacji cyfrowej Carrefour Polska. Do tej pory koncentrowaliśmy się głównie na inicjatywach własnych wdrażając, m.in. projekt Sąsiatki bazujący na ekonomii współpracy czy usługę Scan&Go – znacznie przyspieszającą proces płatności przy kasach. Teraz idziemy o krok dalej i aktywnie angażujemy do współpracy naszych zewnętrznych partnerów. Współpraca z carsharing 4Mobility to pierwsza taka akcja w Polsce, która pozwoli nam zaoferować jeszcze więcej korzyści naszym klientom. Dzięki nowej usłudze, będą oni mogli szybko i łatwo wrócić ze swoimi zakupami do domu lub pojechać na spotkanie z przyjaciółmi – mówi Grzegorz Wazowicz, dyrektor usług finansowych i handlowych Carrefour Polska.

Car sharing jest alternatywą dla komunikacji miejskiej, taksówek lub własnego pojazdu. Samochód można wypożyczyć nawet na kilka minut. Wystarczy pobrać aplikację na smartfona, zarejestrować się w systemie, a następnie – po zalogowaniu – zarezerwować auto znajdujące się w pobliżu.

Udostępniamy auta w miejscach, w których obserwujemy największe zapotrzebowanie na nowoczesną mobilność. Nasza obecność przy sklepach sieci Carrefour jest istotnym elementem w strategii rozwoju naszych usług car sharing – auta na minuty dostępne w tym miejscu będą atrakcyjne zarówno dla pracowników, klientów centrów handlowych oraz mieszańców najbliższej okolicy – mówi Paweł Błaszczak, prezes zarządu 4Mobility. Obecnie na terenie stolicy klienci mają do dyspozycji 300 aut 4Mobility – dodaje.

W swojej aplikacji mobilnej „Mój Carrefour” sieć Carrefour Polska udostępnia dla swoich klientów kody rabatowe na przejazdy autami na minuty 4Mobility. Użytkownicy aplikacji mają do dyspozycji kupon rabatowy o wartości 20 zł na dowolną podróż wypożyczonym autem na minuty. Kupon zniżkowy dostępny jest dla wszystkich użytkowników aplikacji „Mój Carrefour”, a można go wykorzystać po zarejestrowaniu i zalogowaniu się w aplikacji 4Mobility.

źródło: informacja prasowa Carrefour Polska