Dom z loterii Almette ma już właściciela

Za nami kolejna edycja wielkiej loterii Almette. Tegoroczny sukces akcji przekroczył najśmielsze oczekiwania! Miłośnicy Almette z całej Polski wzięli udział w zabawie, w której do wygrania były codzienne nagrody pieniężne i nagroda główna – urządzony „pod klucz” ekologiczny dom w sercu Tatr z widokiem na Giewont. Tym razem szczęście uśmiechnęło się do Pani Anety Ciemięgi, która już w grudniu przekroczyła próg swojego nowego EKO DOM-u. Klucze przekazał laureatce urodzony w Zakopanem piosenkarz i celebryta Staszek Karpiel-Bułecka, który oprowadził laureatkę po domu oraz opowiedział o okolicznych atrakcjach i pięknych polskich górach!

 

Projektanci, planując dom Almette postawili w tym roku na połączenie przytulnej nowoczesności z innowacyjnymi eko-technologiami. Tak powstał EKO DOM – drewniany, całoroczny i pełen energooszczędnych rozwiązań, który stanowił nagrodę główną w piątej już wielkiej loterii Almette.

 

Wygrana EKO DOMU z przepięknym widokiem na panoramę Tatr była marzeniem wielu osób, ale zwycięzca mógł być tylko jeden! W tej edycji laureatką została pracująca na co dzień w banku Pani Aneta Ciemięga z miejscowości Wohyń we wschodniej Polsce.

 

Wystarczyło przekroczenie progu, by Pani Anecie i jej rodzinie udzielił się radosny, pełen wzruszenia nastrój. Całkowicie urządzona przestrzeń, ciepła atmosfera miejsca i dbałość o najdrobniejsze szczegóły oraz dekoracje zrobiły na zwyciężczyni ogromne wrażenie. Jestem bardzo szczęśliwa! – powiedziała laureatka. Wysłałam tylko 3 kody z wieczek. Za pierwszym razem poprosiłam brata, żeby zarejestrował kod na stronie loterii. Zrobił to, ale powiedział, że i tak pewnie nie wygram, bo to nierealne. A tu proszę! Może to dzięki niemu wygrałam, bo los chciał mu przytrzeć nosa z uśmiechem mówiła Pani Aneta.

 

Co zaskoczyło laureatkę w nowym domu? Nie będę ukrywała, że na żywo zrobił na mnie wielkie wrażenie. Jest większy i piękniejszy niż myślałam… i te niesamowite widoki! – powiedziała przejęta Pani Aneta. Zwróciłam również uwagę na to, że wszystko jest tak pięknie urządzone, wszystko idealnie skomponowane, pasujące do siebie, każdy detal. Widać, że projektant nad tym pracował i super, że zadbano o to, by dom był eko. Panele fotowoltaiczne zainstalowane na dachu na pewno pomogą zminimalizować koszty użytkowania.

 

W tym roku ceremonia przekazania kluczy, z uwagi na trudną sytuację epidemiologiczną, przybrała wyjątkowy charakter – zwyciężczyni towarzyszyli bliscy, siostra i brat z partnerką, a w domku pojawiła się minimalna liczba osób ze strony Organizatora. Na miejscu czekała jednak niespodzianka. Prezes Hochland Polska – Piotr Kanuer, pojawił się na ekranie i w wideo rozmowie życzył Pani Anecie, aby szczęście, dzięki któremu wygrała cały czas jej towarzyszyło, a w swoim pięknym, nowym domu czuła się bardzo dobrze.

 

Ten wyjątkowy i pełen emocji dzień z pewnością zapamiętają wszyscy! Nie obyło się bez wspaniałego tortu i pysznych przekąsek z serkiem Almette w roli głównej, które zostały przygotowane przez znanego szefa kuchni i ambasadora marki Almette – Davida Gaboriaud.

 

Tymczasem Pani Aneta już planuje, jak spędzi najbliższy czas w swoim nowym domu. Jestem zachwycona kominkiem. – podkreśla zwyciężczyni. Zawsze marzyłam, żeby móc sobie przy nim siedzieć. Czyli plan jest prosty: kominek, kanapa, rodzina i … nasi przyjaciele!  Fajnie! Koniec 2020 roku dla zwyciężczyni staje się nowym początkiem – w wymarzonym, jedynym w swoim rodzaju miejscu.