E.Wedel i Stokson wprowadzają kolejną noWWość: Donut WW

Efektem trwającej od 2018 roku współpracy marki E.Wedel z firmą STOKSON – jednym z najnowocześniejszych przedsiębiorstw, wyspecjalizowanych w segmencie słodkich produktów piekarniczych jest niecodzienna – Donut WW. Nowość stanowi kompozycję pysznego, donutowego ciasta, oryginalnej wedlowskiej czekolady i dużych kawałków kultowego Wafelka WW.

Donut WW swoim charakterem wyłamuje się schematom i wprowadza nowy wymiar przyjemności smaku w swojej kategorii. Unikalny charakter nowości określa jego wyjątkowa dekoracja skomponowana z dwóch rodzajów oryginalnych wedlowskich czekolad: mlecznej i deserowej. Czekoladową polewę urozmaicają kawałki kultowego wafelka marki E.Wedel – WW. Każdy, z dwunastu dostępnych w tacce Donutów WW posiada dedykowaną papilotkę, której grafika bezpośrednio nawiązuje do opakowań uwielbianych wafelków WW.

Sugerowana cena: 2,39 zł Gramatura: 64 g Dystrybucja: Dostępny wyłącznie w sieci sklepów Biedronka

 

Marka E.Wedel i firma STOKSON z sukcesami współpracują już od 2018 roku, a w ubiegłym roku na skutek wspólnych działań wprowadziły na rynek m.in.: Pączka E.Wedel i Mini Donuts E.Wedel. Każda z propozycji ma swój wyjątkowych smak i charakter, który pokochali wielbiciele wedlowskich słodkości.