Efektywne zmywanie z Somat Gold

Wspólne gotowanie i spożywanie posiłków to wspaniały sposób na spędzenie czasu z najbliższymi. By chwile te były w pełni beztroskie, warto wcześniej zadbać o niezawodny środek do zmywania. Nowa formuła Somat Gold o jeszcze lepszej rozpuszczalności gwarantuje szybkie i bardziej efektywne działanie, nawet w krótkich cyklach i niskich temperaturach mycia. Tabletki działają kompleksowo – usuwają najcięższe zabrudzenia, zapewniają naczyniom perfekcyjną czystość, bez naruszenia struktury tworzywa, z którego powstały.

 

Myślenie o usunięciu powstałych podczas gotowania zabrudzeń zepsuło już niejeden wspólny posiłek i zaburzyło rodzinną atmosferę w niejednym domu, bowiem zawsze generowało kłopotliwe pytanie: kto pozmywa? Nowe tabletki Somat Gold  doskonale radzą sobie z silnymi zabrudzeniami – zapewniają idealnie czyste naczynia, a dzięki temu również czas, który można przeznaczyć najbliższym.

 

#Enjoytogether z Somat!

 

Warto celebrować każdą chwilę, którą możemy spędzić z bliskimi. Czystą przyjemnością (i świetną zabawą!) może być wspólne gotowanie, a następnie celebrowanie wspólnych posiłków. Tym bardziej, że nie trzeba martwić się o czystość naczyń, których użyliśmy podczas przygotowań – o to zatroszczy się Somat. Wystarczy po każdej czynności włożyć je do zmywarki. Po zakończeniu gotowania kuchnia pozostanie czysta, a domownicy będą mogli rozkoszować się smakiem potraw w komplecie.

 

Rodzinne chwile przy stole warto maksymalnie przedłużyć. Gdy Somat Gold o nowej formule, zajmuje się czystością włożonych do zmywarki naczyń, można we wspaniałym towarzystwie grać w planszówki, czy prowadzić inspirujące rozmowy. Idealnie, jeśli w tym czasie na stole znajduje się samodzielnie przygotowany deser.

 

Jeszcze lepsza formuła tabletek do zmywania Somat Gold

 

Nowa formuła Somat Gold usprawnia proces zmywania w zmywarce, tabletki jeszcze szybciej się rozpuszczają i działają prawie natychmiastowo, nawet w krótkich cyklach i niskich temperatura – są skuteczne już w 45°C. W usuwaniu najcięższych zabrudzeń pomaga również jeszcze lepiej dobrany środek powierzchniowo czynny – już jedna tabletka wystarczy, by usunąć przypalenia, tłuszcz czy plamy z kawy i herbaty. Tabletki Somat Gold doskonale nadają się również do walki z zaschniętymi resztkami przyrządzanej potrawy na naczyniach, są skuteczne bez wcześniejszego namaczania. Nie tylko czyszczą naczynia, ale też zapobiegają osadom, zaciekom i niwelują nieprzyjemne zapachy.

 

Tabletki Somat Gold mogą być bezpiecznie używane do wszystkich naczyń przeznaczonych do mycia w zmywarkach: talerzy, szklanek, kubków, butelek, sztućców, garnków i patelni. Dodatkowo zapewniają połysk naczyń i sztućców ze stali nierdzewnej oraz ochronę zdobień na naczyniach. Troszczą się również o samą zmywarkę, zapobiegając osadzaniu się kamienia. Są wygodne w użyciu – zapakowane w biodegradowalną folię wodorozpuszczalną nie wymagają rozpakowywania, wystarczy zaaplikować jedną do dozownika. W zmywarce nie pozostają nierozpuszczone resztki tabletki i nie osadza się kamień.

 

Somat Gold to gwarancja nie tylko perfekcyjnie czystych naczyń, ale też radości, którą przyniosą chwile spędzone z najbliższymi.