skip to Main Content
W Rodzinie Piw Browaru Amber Nowość – Bezalkoholowe IPA

W rodzinie piw browaru Amber nowość – bezalkoholowe IPA

Szklanki w górę! Czas na kolejną premierę. Do rodziny browaru Amber dołączyło Bezalkoholowe IPA – idealna propozycja dla wszystkich, którzy cenią orzeźwiający, bogaty, chmielowy aromat i minimum ograniczeń, wynikających z braku obecności alkoholu.

India Pale Ale, czyli styl piwny, który rozpoczął piwną rewolucję w naszym kraju. Intensywny chmielowy smak z mocno wyczuwalną goryczką szybko podbił podniebienia koneserów i stał się także jednym z ulubionych nowofalowych piw w Polsce. W browarze postanowiono uwarzyć własne IPA, które będzie miało w sobie wszystko z klasyki gatunku…, no może z wyjątkiem alkoholu.
Bezalkoholowe IPA zostało wypełnione aż po brzegi pięcioma odmianami amerykańskich i polskich chmieli: Citra, Sabro, Cascade, Marynka, Sybilla. Dzięki twórczej metodzie warzenia, stworzono lekkie piwo o wyraźnej goryczce i owocowym, cytrusowo-żywicznym zapachu. Chmielenie na zimno wzmocniło jego świeży aromat.

 

Bez alkoholu, ale solidnie nachmielone! Teraz możecie cieszyć się wyjątkowym smakiem prawdziwego IPA wszędzie i o każdej porze.

Back To Top