Żywiec Zdrój Minerals+ wspiera Pawła Korzeniowskiego w drodze do mistrzostwa!

Paweł Korzeniowski to jeden z najbardziej utytułowanych polskich pływaków. Mając na koncie liczne sukcesy, nadal nie odpuszcza sportowej rywalizacji. Wsparciem w zdobywaniu kolejnych tytułów będzie marka Żywiec Zdrój Minerals+, której pływak został ambasadorem. Żywiec Zdrój Minerals+ może być elementem codziennej zbilansowanej diety zarówno zawodowych sportowców, jak i każdej osoby, która jest aktywna fizycznie.

W tym roku Żywiec Zdrój Minerals+ zadba o sportową formę jednego z najbardziej utytułowanych polskich pływaków. Żywiec Zdrój, lider wśród producentów wody butelkowanej[1], zatroszczy się o odpowiedni poziom składników mineralnych i witamin w diecie wielokrotnego Mistrza Polski i Europy, a także Mistrza Świata – Pawła Korzeniowskiego. Rezultaty współpracy sportowca z marką będą miały swoją odsłonę m.in. w kanałach społecznościowych oraz w tradycyjnych mediach.

Dieta na medal

Jesteśmy bardzo podekscytowani, że Żywiec Zdrój będzie mógł towarzyszyć i wspierać Pawła Korzeniowskiego w jego sportowych zmaganiach. Wierzymy w Pawła i mocno trzymamy za niego kciuki. Nasz Mistrz ma niesamowite warunki fizyczne, pojemność jego płuc jest co najmniej dwa razy większa niż przeciętnej dorosłej osoby. Również potrzeby jego organizmu są większe, także pod kątem diety. Tym bardziej cieszymy się, że zaufał naszej marce i że Żywiec Zdrój Minerals+ zadba o odpowiedni poziom składników mineralnych i witamin w jego diecie. Żywiec Zdrój Minerals+ jest bowiem źródłem magnezu, cynku oraz witamin B3, B5 i B6

– mówi Katarzyna Oziemkiewicz, Brand Manager Żywiec Zdrój Minerals+.

 

Komunikacja prowadzona przez nowego ambasadora marki będzie koncentrowała się wokół roli, jaką w organizmie pełnią magnez, witaminy B3, B5, B6 oraz cynk. Ze szczególnym uwzględnieniem osób uprawiających sport. Magnez oraz witaminy z grupy B są ważnymi składnikami codziennej diety, w tym u osób aktywnych fizycznie*.

Nowa twarz kampanii

Dołączenie do ekipy Żywiec Zdrój Minerals+ ma dla mnie duże znaczenie. Jestem bardzo zadowolony, że będę miał tak solidnego i sprawdzonego sojusznika w podejmowaniu kolejnych sportowych wyzwań. To ogromne wyróżnienie i jestem pełen optymizmu, że z takim partnerem droga do realizacji moich sportowych celów jest w zasięgu ręki  

mówi Paweł Korzeniowski, nowy ambasador marki.

 

Sportowiec będzie obecny w mediach społecznościowych marki oraz w komunikacji PR. Żywiec Zdrój Minerals+ pojawi się jako sponsor podczas najważniejszych zawodów oraz w komunikacji sportowca na kanałach: Instagram oraz Facebook.

 

*Magnez pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu mięśni (w tym mięśnia sercowego). Magnez i witaminy B3, B5, B6 przyczyniają się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia. Ważna jest zróżnicowana i zbilansowana dieta oraz zdrowy styl życia.

 

[1] Żywiec Zdrój za NielsenIQ: Panel Handlu Detalicznego, Cała Polska z Dyskontami (food), sprzedaż wolumenowa oraz sprzedaż wartościowa w okresie wrzesień 2022 – sierpień 2023, kategoria wody butelkowanej (excl. Private Labels)